Kempingowych

Zabudowy Kamperów , Campery na bazie samochodów dostawczych.

Dajemy Państwu możliwość zabudowy kempingowej na bazie samochodu dostawczego dowolnej marki.
Możecie sami skonfigurować własną zabudowę tak aby była funkcjonalna i odpowiadała Waszym potrzebom. Służymy wiedzą i pomocą w projekcie oraz zapewniamy kompleksowe wykonawstwo.
Nasze zabudowy wykonywane są ze specjalnej hiper lekkiej sklejki wodoodpornej
tak aby ciężar zabudowy był jak najmniejszy, a zarazem wytrzymałość zabudowy była jak największa i zapewniała długoletnią eksploatację nawet w najcięższych warunkach. Proponujemy kilka wariantów wykończenia, stosując pełną gamę kolorystyczną do wyboru. Meble nasze wykańczane są specjalną okleiną odporną na porysowania oraz wysoką temperaturę. W zabudowie naszej stosowane są najnowsze technologie zapewniające sterowanie prądem 12 V jak i 230V, monitorowane przez czujniki i dające ciągły podgląd stanu instalacji (akumulatorów, zbiorników, …..).
Komfort użytkowania zapewnia system ogrzewania postojowego i podgrzewania ciepłej wody stosowany w instalacji wodnej ( umywalka, zlewozmywak, prysznic ).
Bardzo jasne oświetlenie LED daje wysoki komfort użytkowania oraz zapewnia bardzo małe zużycie energii, jest to szczególnie ważne kiedy korzystamy tylko z zasilania wewnętrznego i nie mamy możliwości podłączyć zasilania zewnętrznego 230V.
Priorytetem jest maksymalna ilość schowków tak aby optymalnie wykorzystać kubaturę samochodu. Montujemy markizy i zadaszenia zewnętrzne oraz bagażniki na rowery, wykonujemy także nietypowe schowki na motory i inne.
Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych źródeł zasilania solar (baterie słoneczne) o dowolnej mocy.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług, zapewnimy Wam kompleksową zabudowę oraz dajemy możliwość dowolnej konfiguracji.

GALERIA


Chevrolet ORLANDO  - zabudowa Piknikowa